Купити меблі в Чернівцях від Home Craft. Офіційне представництво в ТЦ “Боянівка”

Купити меблі в Чернівцях

З  листопада 2016 року у Вас з’явилась можливість подивитись та купити меблі у місті Чернівці від нашого салону-майстерні «Home Craft».  Адже відтепер ми маємо офіційне представництво меблевого салону-майстерні  «Home Craft» і у Чернівецькій області.

Коли Торговий Центр «Боянівка» гостинно запросив нас представити меблеву продукцію  «Home Craft» на своєму майданчику – колектив  одностайно прийняв рішення щодо колекції-первістка. Тож, у романтичну «українську Прагу», як називають європейські Чернівці, прибули наші парадні меблі із колекції «Романтик».

фото  Боянівка

І, поки перший сніжок притрушував  легендарну архітектуру, фонтани та бруківку у місті Чернівці, наші меблі із молочним відтінком вже красувались у просторих залах торгового центру. Тож купити меблі у Чернівцях нашого виробництва можна за адресою:

м.Чернівці

вул. Хотинська,43

Меблево- інтер’єрний квартал, 2-й поверх «Формула кухні»

Колекція меблів «Романтик», які можна придбати тепер у старовинному західно-українському місті Чернівці, мають ряд цікавих переваг, з якими Вас познайомимо далі.

Для початку з гордістю повідомляємо, що всі наші меблі, і колекція «Романтик» в тому числі, виготовлені з натуральної деревини.  Це і благородний бук, котрий підкреслить стильність оселі та забезпечить столітню надійність виробу, це і дружня до гаманця карпатська сосна.

Якщо ви приймете рішення купити меблі у Чернівцях у класичному стилі білого кольору, то маємо гарну новину для вас. Всі наші меблі пофарбовані еко-фарбами італійського виробника, що сертифіковані для використання у спальнях та дитячих кімнатах.

Приємно відзначити, що дизайнери інтер’єру рекомендують купити меблі у Чернівцях від нашого салону-майстерні  також завдяки їх концептуальним особливостям. Справа в тому, що навіть люди, для яких дизайн не є професією, помічають схожість меблів із колекції «Романтик»  до меблів у стилі «Прованс».  Як і регіон Прованс у Франції, так і Буковина розташовані південніше від своєї столиці, а Південь – це завжди романтика, світло та легкість.

Квартири старої забудови, а також просторі  кімнати нової архітектурної парадигми тільки виграють від вашого рішення купити білі меблі в Чернівцях. Білі меблі від українського виробника із натуральної деревини – цікаве рішення і  для стилю «прованс»,  й класики та модерну.

Крім того,  купити білі меблі  колекції «Романтик» у Чернівцях можна не тільки для квартир. Чудовим рішенням  стане намір купити меблі для готелю у Чернівцях із нашої колекції «Романтик». Надійні і вишукані водночас, меблі білого кольору або кольору слонової кістки вигідно підкреслять ваш естетичний смак і створять в апартаментах атмосферу затишку та урочистості.

Також  нагадуємо, що у вас є можливість замовити меблі із інших наших колекцій, які представлені на цьому сайті.

 

поширення

Залишити відповідь