Як люди вирішують купити білі меблі (частина 1)

Купити білі меблі

Задум купити білі меблі схожий, радше, на неспішне зростання бука, ніж на блискавичний ріст за одну ніч бамбукового лісу. А тому, фахівці меблевої майстерні та інтернет-магазину Home Craft (хоум крафт,) весь час відкривають для себе нові історії рішень наших покупців.

білі меблі фото белая мебель

Ми зрозуміли, що купити білі меблі хочуть люди тільки з певною життєвою позицією. Це проявляється в багатьох речах:

– манера говорити,

– який одяг носити;

– яку стратегію вирішення життєвих ситуацій обирати;

– як реагувати на життєві складнощі;

тощо.

То, хто ж хоче купити білі меблі?

В першу чергу придбати білі меблі в Україні хоче кожен третій потенційний покупець. Це люди різного віку та статі, тому виокремити, кому ж більше подобаються білі меблі: чоловікам, чи жінкам – складно. Проте, зважаючи на тренд, що спостерігається уже більше 10 років, жінки частіше цікавляться та здійснюють покупки.  Тому, незначна перевага, все ж на боці жінок : )

комод прованс білий на 6 шухляд белая мебель

Купити білі меблі у нас приходять покупці з яскраво вираженим оптимістичним баченням навколишнього світу. Від таких людей очікуєш виключної відкритості та внутрішнього піднесення. Ми, навіть, помічаємо кореляцію між святковістю, що випромінюють білі меблі від Home Craft і настроєм людей, котрі приходять їх купити.

Стилістичні уподобання,  замовників, яким подобаються білі меблі теж дуже різний:

  • Одні шукають білі меблі для дизайну в стилі Арт-Нуво демонструючи світу ніжність душі і легкість погляду на життя;
  • Ще інші хочуть купити білі меблі, щоб підкреслити своє внутрішнє прагнення свободи, яке виражає Класицизм. Білі меблі у класичному стилі – це вишукана стриманість без зайвостей.
  • Білі меблі в інтер’єрі до вподоби і тим, хто захоплюється модним стилем Лофт. Білі меблі, а сабелая мебельме, наші столи, крісла, буфети та тумби  із колекції «Версаль» чи «Оксфорд», виконані в натуральному дереві органічно впишуться у кімнату в стилі лофт. Білі меблі зазвучать в унісон із тим простором, яким характеризується лофт.
  • Оригінали і люди, яким хочеться експериментів із задоволенням обирають білі меблі «хоум крафт»  для творення фантазій у стилі «Еклектика». Мікс текстур, форм і кольорів із різних епох можна легко організувати додавши меблі із каталога «Романтик», або ж відомих вже Вам «Оксфорд» і «Версаль».

Є ще й інша цінна для нас категорія замовників, котрим подобаються білі меблі виробництва  Home Craft, але вони ще не визначились із стилістичним рішенням для своєї квартири, будинку чи апартаментів. В такому випадку, наші дизайнери готові провести попередню співбесіду та проконсультувати стосовно ідей для інтер’єру столової, прихожої, спальні, дитячої кімнати чи вітальні.

Ми завше раді допомогти нашим замовникам!

поширення

Залишити відповідь