Купити меблі у Львові із масиву натурального дерева для вітальні, спальні, дитячої, столової

Купити меблі у Львові із натурального дерева

Купити меблі у Львові із натурального дерева може виявитись складнішою справою, ніж здається з самого початку. Адже, до звичного набору пошуку, коли покупець намагається купити меблі дешево, та ще й меблі гарної якості додається нова важлива характеристика – стильність, концептуальність, актуальність меблів із дерева.

Намагаючись купити меблі у Львові із масиву натурального дерева часто наштовхуєшся на дизайн меблів, що потребує вирішення кількох проблем:

  • усунути зайві елементи декору меблів, які характерні більше для меблів у стилі бароко чи рококо;
  • виготовляти більше білі меблі, меблі кольору слонової кістки та меблі світлих, світло-коричневих тонів.

Купити меблі у Львові з натурального дерева за даними параметрами дозволяє наша компанія Home Craft (Хоум Крафт). Десятирічна практика у ремісничих цехах Лондонських меблевих майстрів дозволила застосувати набуті знання та уміння до українських інтер’єрних рішень.  Ми мали змогу, так би мовити, відкрити шухляди з усіма тонкощами виготовлення меблів не просто за європейськими стандартами. В арсеналі наших фахівців, що виробляють меблі, тепер перебувають рецепти англійських меблевих майстрів.

Купити меблі із масиву натурального дерева у Львові від компанії Home Craft (Хоум Крафт) можна у чотирьох стилістичних виконаннях:

  1. Меблі в стилі «Оксфорд»;

  2. Меблі «Кембрідж» ;

  3. Меблі «Романтик»;

  4. Меблі «Версаль».

Якщо Вам необхідно купити у Львові меблі у вітальню, прихожу чи столову, то Вам, в першу чергу, потрібно звернути увагу на меблі в стилі «Оксфорд» чи «Кембридж». В залежності від того, який дизайнерський ефект  ви намагаєтесь досягти, ваш вибір повинен засновуватись на концептуальному розумінні наших меблів.

Якщо Ваша вітальня, столова або ж прихожа у Львові потребує «відчуття простору», «легкості» і «повітряності» – однозначно вибір за стилем «Оксфорд».

Меблі в стилі «Оксфорд» мають букову основу, і, за легендарним типом меблів прованс пофарбовані  на біло. Верх столу, тумби, буфету чи шафи обов’язково із натурального дуба, який промаслений екологічними італійськими маслами. Він, звичайно ж, не фарбований для збереження естетичного вигляду його шикарного текстурного малюнку.

Якщо ваша столова, прихожа, чи вітальня у Львові прагне зберегти спокій, рівновагу та сприяти відновленню емоційних сил своїх мешканців – тоді дубові меблі «Кембридж» саме те, що вам потрібно. Home Craft (Хоум Крафт) дає можливість купити дубові меблі у Львові. Меблі із масиву натурального дуба, які зроблені з англійською лаконічністю, та чіткістю геометричних форм вибирають,  як для не великих, стандартних кімнат, так і для доволі просторих.

Світлий дуб, що є матеріалом для меблів у стилі «Кембридж» сприяє покращенню настрою не тільки через естетику своїх ліній. Нагадаємо, що згідно наукових досліджень дубові меблі мають найбільшу позитивну енергетичну дію на людину у порівнянні з іншими представниками флори.

Для того, аби купити білі меблі у столову у місті Львів із натурального дерева, ми приберегли для вас дуже цікаву пропозицію. Наші білі меблі для столової «Версаль» перенесуть ваші відчуття у часи вишуканого французького ренесансу. Комфорт, який забезпечують столові стільці «Версаль» є його візитною карткою.

Вишуканість столових ніжок обіднього столу гармоніює із його округлими формами. Столові меблі «Версаль» пофарбовані білою фарбою італійського виробника і здатні перетворити будь-яке приймання їжі на урочисту подію. Елегантна різьба, розставлена ледь помітними акцентами для довершення загального образу.

Меблі «Романтик» від компанії Home Craft (Хоум Крафт) – чудове рішення для дитячих та спалень. Відсутність зайвих елементів і кричущих кольорів. Все, починаючи від натуральних матеріалів і до декору покликане забезпечити здоровий сон та відпочинок.

Оскільки ми є виробниками меблів, то у нас є можливість виготовляти меблі потрібних розмірів. Тож якісні меблі на замовлення із масиву натурального дерева у Львові це більше не проблема. Достатньо зателефонувати нам або написати листа і крок до оновлення вашої оселі буде зроблено.

Якщо Ви хочете більше детально переглянути каталог меблів у Львові тоді вам сюди>>>

поширення

Залишити відповідь