ТЕСТ: Як визначити характер та вірність по меблях

Як визначити характер по меблях

Не важливо, де купити меблі – у Львові чи Києві, важливо, які саме меблі ви купуєте. Наукові спостереження психологів і соціологів наштовхнули на цікаву закономірність. Виявляється, можна вгадати не тільки характер людини по меблях, які вона обирає, але й те, наскільки та чи інша особа вірна. Останнє може знадобитись людям, котрі підшукують собі пару чи бізнес-партнера. Тож наступного разу, коли вам запропонують скуштувати філіжанку кави у апартаментах чи квартирі – не відмовляйтесь категорично. Проведіть, так би мовити, розвідку боєм і погляньте на меблі та взагалі інтер’єр помешкання.

А тепер, власне, про те, що ж саме дивитись у квартирі. У першу чергу зверніть увагу на дизайн інтер’єру. Якщо загальна картина тяжіє до класицизму  чи неокласицизму – перед вами доволі поміркована та надійна людина.

Якщо ж інтер’єр кімнати заляпано еклектикою – будьте певні, перед вами людина, котра легко змінює свої уподобання. І не тільки у елементах декору та дизайну. Чим більше різнорідних штучок у дизайні помешкання, тим більше людина схильна до задоволення власних потреб. Їй не властиво працювати в команді та сповідувати моногамність.

Дизайн у стилі лофт, мінімалізм чи хай-тек   (хайтек) викриває перед вами людину з чіткими цілями у житті, кар’єристів та… оптимістів. Нічого зайвого, ніяких ліричних відступів, лише здоровий практицизм і бажання досягати поставлених задач.

Ну, а тепер про самі меблі.

Як по меблях дізнатись чи людина вірна, надійна. Вчені провели дослідження. Порівняли отримані результати із прогнозами і з’ясували, що все насправді має своє логічне пояснення. Бралось до уваги дві характеристики меблів:

  • Матеріал, з якого зроблені меблі;
  • Стиль, у якому зроблені меблі;

Якщо на одній прямій шкали викласти вірність від 1% до 100%, а на іншій матеріал, із якого виготовленні меблі, то отримаємо наступне. Чим «натуральніший» матеріал, тим більше людина вірна.

Люди, котрі вирішили купити меблі із масиву натурального дерева – демонстрували найвищий показник вірності (найменша кількість розлучень та нечесного відношення до бізнес-партнера). Особливо це стосується випадків, коли для меблювання помешкання вирішували купити меблі із дуба. Дубові меблі, в порівнянні із більш «легкими» породами дерев, не просто символізують надійність, їх ще й не дуже просто пересовувати.

А, отже, зважившись придбати дубові меблі констатується той факт, що людина не полюбляє якісь кардинальні зміни. Такі люди роблять вибір обдуманий і не в їх правилах міняти «коней на переправі».  Вони впевнені у своєму виборі і прагнуть стабільності.

Що ж стосується людей, котрі надають перевагу штучним матеріалам, особливо пластмасам, то результати досліджень доводять – серед таких багатенько «стрибунців у гречку». Їх почуття не завжди щирі, вони  більш штучні, як і матеріали, з яких зроблені меблі. За статистикою ті, хто надає перевагу не натуральним матеріалам  у 3 рази більше схильний до зрад.

Все ж, ми рекомендуємо не робити передчасних висновків. Такий меблевий тест може слугувати тільки «дзвіночком», що приверне увагу до більш детального вивчення вашого партнера. Ми віримо в те, що наявність інформації набагато краще, ніж її відсутність.

поширення

Залишити відповідь