Як зняти кольоровий стрес . Дизайнерські поради

Як зняти кольоровий стрес

Вибух різнобарв’я у всіх аспектах людського життя: одежі, рекламі, телебаченні – може стати для багатьох причиною стресу. Мало того, що ми отримуємо нокаутутючі вприскування кольором на вулиці, ми навантажуємо себе ними і вдома.

Чи є рішення?

Для багатьох вибір очевидний. Білий колір, колір слонової кістки  чи ніжний кремовий колір у дизайні ніколи не втрачає своєї актуальності.

Білі меблі у 21 столітті отримали новий сенс у дизайні інтер’єру. Якщо раніше їх, здебільшого, застосовували для створення  атмосфери величності та урочистості, то зараз додалась нова функція – сенсорного відпочинку. Після калейдоскопу різноколірних подразників, котрі атакують нас на свідомому і підсвідомому рівні важливо забезпечити собі «відпочинок», та придбати стильні білі меблі. Або, хоча б меблі кольору слонової кістки.

Купити білі меблі важливо для тих людей, котрі намагаються не просто відпочити від засилля веселкових барв, але й зосередитись. Погодьтесь, при наявності всіляких гаджетів, смартфонів і безкоштовного інтернету – це дуже складно.

Меблі білого кольору у вітальню чи, столову ідеально підійдуть людям, які не хотіли б відволікатись на дрібниці. Увага не розсіюється, а концентрується на тому, задля чого ви знаходитесь у кімнаті. Якщо у столовій – значить ваша основна мета прийом їжі.  Світлі меблі у вітальні – акцент на відпочинку після зусиль прикладених протягом дня.

Дослідження підвереджують, що білий колір у багатьох викликає відчуття гармонії, спокою і сприяє концентрації. І напевне, ні для кого не секрет, що сконцентрована людина набагато швидше вирішує життєві та бізнесові питання, витрачаючи менше зусиль і енергії.

Якщо ви вирішили купити собі білі меблі із масиву натурального дерева то, варто знати, що вони будуть слугувати ідеальним фоном для розгортання вашої дизайнерської фантазії. Білий – дружній з усіма кольорами, а тому завжди відкрита можливість експериментувати із акцентами: картинами, подушками, вазами тощо. Але нагадаємо про уникання надмірності у яскравих кольорових плямах. Досягнути гармонії і контрасту можна менш радикальними способами, ніж про це говорять.

Приклад використання у дизайні кімнати білих меблів можна поглянути тут…

Стаття про білі меблі стилю «Оксфорд» в дизайні тут…

поширення

Залишити відповідь