Меблі, що приносять гроші

Купити ексклюзивні меблі в Україні

Уважний глядач встиг помітити – якісні закордонні серіали про успішних людей часто акцентують увагу на ексклюзивних моментах, які присутні у житті головних героїв. Наприклад, приватний кравець чи кравчиня, що шиють на замовлення все: від краваток і сорочок  до  костюмів і суконь.

Гаманець головних героїв не сідає на дієту, навіть, якщо вони щотижня відвідують власного психолога по дорозі між персональним дантистом та юристом. І серед всього цього буржуазного стандарту осібно тримаються ріелтори, дизайнери інтер’єру та  послідовники творчості Томаса Чіппендейла чи француза Андре Шарля Буля – меблеві майстри.

За дружніми бесідами, коктейлями чи елітним «чівасом» представники «фінансового олімпу» люблять обговорити свої  свіжі чи, навпаки, давні придбання. Ексклюзивні меблі серед них посідають одне із чільних місць.

білі меблі в бібліотеку домашню, білий кабінет, меблі хоум крафт

Щиро нахвалюючи крісло із горіха зі вставками деревини вишні у спинці  чи стіл, верх якого із дуба, а ніжки з бука, господар дому витягує з брендової шкіряної візитниці естетично довершену візитку, ділячись сокровенним із гостем.

Давайте спробуємо зрозуміти, наскільки виправдано використання послуг персонального майстра меблів, що виготовляє ексклюзивні меблі. Ми виділили наступні основні характеристики:

  • Якість і довговічність. Ціна на ексклюзивні меблі з лишком дозволяє покрити часові та матеріальні зусилля меблевого майстра. А це, в свою чергу, дає можливість приділити більше уваги конкретному виробу. Підібрати відповідний матеріал. Ретельніше підійти до питання обробки деревини. Ексклюзивні меблі дають можливість збільшити кількість ручної роботи, що сприяє більшому контролю за якістю меблів.

Купити ексклюзивні меблі, в такому випадку, означає придбати якісний стілець чи крісло, котре не розхитається, як нерви працівника колцентру у перші 6-7 місяців навантажень, а фарба чи лак не злізе, як червнева  засмага після відвідин басейну.

світлий білий кабінет, класичні меблі, хоум крафт

  • Простір для вибору дизайну, матеріалів і розмірів. Меблі на замовлення тим і відрізняються від стандарту, що надають ширші можливості кінцевому споживачу. Виходячи із загальної концепції дизайну ви можете замовити меблі потрібних розмірів та стилю.
  • Статусність. Настає період в житті ділових людей, коли наявність статусних речей не просто підкреслює положення в суспільстві та дохід, а й висловлює повагу до гостей. Ексклюзивні меблі демонструють ваше ексклюзивне ставлення до них. Людям завше приємно усвідомлювати, що їм забезпечили можливість користуватись унікальними речами.
  • Цінність. Ділові люди, котрі можуть дозволити собі купити ексклюзивні меблі в Україні чи будь-де інде розуміють – ринкова ціна таких речей з роками тільки зростатиме. Тож ексклюзивні меблі можна сміливо розглядати  як вид інвестицій.

меблі білі, білі меблі хоум крафт,

Інвестиції у ексклюзивні меблі – одні із найпрактичніших інвестицій, оскільки ви можете ними користуватись для особистого комфорту та задоволення. В той час, наприклад, як злиток золота знадобиться, хіба, для розколювання горіха чи забивання цвяхів, та й то при гострому нападі креативності.

білі меблі

  • Індивідуальність та мистецтво. На відміну від якості, котру можна описати цілком фізичними величинами, мистецтво та естетика  – чисто суб’єктивна міра. Але  погодьтесь, саме в цьому і головна фішка ексклюзивних меблів.  Меблі, зроблені вручну меблевими ремісниками на ваше замовлення стають предметом мистецтва, котре тішить, в першу чергу, саме вас.

Воно підкреслює індивідуальність і персональне уявлення про прекрасне. Оточуючи себе ексклюзивними речами ви долаєте гравітацію буденності і змушуєте зростати ступінь неповторності усього Всесвіту.

І, врешті-решт, невже вам справді хочеться бути такими, як всі?

поширення

Залишити відповідь