Білим по вітальні: ідеї та меблі для вітальні білого кольору

Ідеї та меблі для вітальні білого кольору

Біла вітальня давно втекла зі сторінок «червоної книги дизайну», проскочила між гратами високоякісних фото-сесій у глянцевих журналах і оселилась у кімнатах цілком реальних, а не «картонних» людей.

білі меблі дизайн біла вітальня лофт

ліла вітальня меблі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн інтер’єру у світлих, а, зокрема, у білих тонах вирішує декілька дизайнерських задач. Що робити, якщо ваша вітальня маленька? Як вирішити проблему низької стелі ? Як візуально розширити кімнату? Звісно, ви здогадались – біла фарба нам в поміч.

лофт білий дизайн великі вікна вигляд на місто

лофт мінімалізм білий дизайн стіни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спершу про стіни. Їх Ви можете на власний розсуд:

  • побілити;
  • помалювати;
  • обклеїти білими (світлими) шпалерами;
  • використати натуральну чи «хім» «вагонку» ;
  • скомбінувати все вище наведене ;
  • або проявити чудеса креативності і використати для оздоблення стін білі шашки, кварцові мінерали чи інші дари природи і науки.

меблі Оксфорд Хоум Крафт білі меблі

Проте, більшість людей у таких кімнатах довго перебувати не можуть. Швидше чи пізніше, але вони впадають у депресію та іпохондрію, асоціюючи таку кімнату із стерильними палатами різних медзакладів.

Тож, аби білий імператорський не перетворився на попіл ваших дизайнерських мрій і сподівань, рекомендуємо розбавити інтер’єр кольоровими вкрапленнями.

Якщо ваша вітальня білого кольору виходить вікнами на південь – доцільно вдихнути в неї легкий бриз середземноморського інтер’єру з голубою та синьою хвилею барв.

Якщо ж вітальня білого кольору, зорієнтована на північ – «вангогівські соняшники» та сицилійські помаранчі розтоплять айсберг, навіяний цією стороною світу.

традиційна біла вітальня

Вітальня білого кольору має право на існування не тільки як «рятівник» стисненого простору. Частенько дизайнерське рішення щодо білої вітальні продиктоване бажанням досягти урочистості . Дизайнер інтер’єру , мабуть, під музику Вівальді, а особливо фанатичні під акомпанемент Баха і Вагнера малюють в уяві образ майбутньої величі. А ще, коли метраж хоромів дозволяє розігнати креатив до критичної маси – дизайнерські проекти вибухають помпезністю, що сперечається з творіннями барокових майстрів.

Якщо ви не ставите собі за мету приймати у вітальні  парад із трикутним наполеонівським капелюхом на голові, то варто зацікавитись елегантним рішенням у стриманому англійському стилі.

Для так званих «холодних» кімнат півночі ідеально підійде «Кембрідж». Текстурний світлий дуб, дбайливо натертий маслами, ліг в основу меблевої композиції, що асоціюється із аристократичним духом старовинного англійського міста. Англійська стриманість у меблях, які ми рекомендуємо, набула нового трактування.  Ремісники Home Craftхоум крафт») за принципом «леза Оками» відсікли зайві елементи і залишили тільки практичність і естетичну лаконічність форм.

Саме тому меблі у вітальню в стилі «Кембрідж» чудово гармоніюють не тільки у кольористичному розумінні, а й на рівні геометрії.

вітальня Оксфорд білі меблі

Якщо ж вам потрібно «остудити» кімнату,  в яку настирливо пнеться південний сонячний промінь – оцініть переваги стилю «Оксфорд». Мікс натуральних порід дерев зведений до менш офіційних форм і здатен спокусити ваші гаманці більш округлими формами.

Натуральний дуб, як хранитель кельтських традицій, знайшов у меблях стилю «Оксфорд» спільну мову із буковою деревиною, яку фахові маляри загорнули в італійський кашемір білої водно-дисперсійної еко-фарби.

Вас може зацікавити, де ж купити білі меблі англійського класичного стилю «Оксфорд» в Україні. Як говорив один англійський персонаж із кінофільму: «Елементарно!» Наша компанія Home Craft («хоум крафт»), котра займається виготовленням меблів за класичною англійською технологією із масиву натурального дерева пропонує реалізувати свої дизайнерські мрії з нами!

Ми надаємо можливість Вам вибирати розмір таких елементів меблів як стіл, шафа, тумба, буфет, крісло чи стілець колір і матеріал оббивки яких теж  можна вибирати.

поширення

Залишити відповідь