Як зекономити на дизайні

Дизайнер інтер’єру, що береться за новий проект і малює в своїй уяві концепцію того, як створити гарний дизайн кімнати, чимось схожий до цілої кіностудії. Дизайнер, наче сценарист, пише сюжет кімнати: фабулу – стиль, в якому буде зроблено помешкання. Далі йде кульмінація – тобто начинка кімнати деталями інтер’єру та підбором відповідних меблів, інтер’єрних  аксесуарів. Ну, і розв’язка – післясмак, себто враження, що залишається від перебування в кімнаті.

Дизайнер – і майстер-світла і звуко-режисер. А ще він, волею-не-волею, мусить бути чудовим майстром кастингу.

Дизайнер інтер’єру  вирішує задачу, як правильно вибрати елементи декору, які меблі купити для того чи іншого стильового рішення. Гортаючи цілу бібліотеку літератури, продивляючись та аналізуючи один каталог меблів за іншим, дизайнер намагається зробити дві речі:

  • Знайти відповідність стильовому рішенню;
  • Правильно підібрати співвідношення ціни\якості з урахуванням бюджету дизайну.

Звісно – ідеальним є ситуація, коли дизайнер інтер’єру має необмежений ресурс у фінансах та доступ до кращих пропозицій виробників меблів, освітлення, оздоблювальних матеріалів, лаків та фарб, тощо. Але часто доводиться працювати у ситуації лімітованого бюджету. Як тоді зробити гарний дизайн без зайвих витрат ?

Одним з найкращих рішень, як зекономити на дизайні кімнати, є співпраця дизайнера та виробника меблів напряму, без посередників, тобто магазинів та салонів меблів, дилерів та інших людей, зайнятих у сфері «доданої вартості».

Більше того, дизайнер інтер’єру отримує більшу свободу дій, працюючи напряму із виробником меблів:

  • Виготовлення меблів необхідних розмірів,
  • Застосування потрібних матеріалів,
  • Мобільність прийняття рішень.

Якщо ви дизайнер інтер’єру і цікавитесь, де і як в Україні почати співпрацювати із виробником якісних стильних меблів, то саме час ознайомитись із нашими пропозиціями.

Перш за все, ми працюємо із кежуал-класикою та стилем, який з легкістю можна віднести до стилю Прованс. Концепція наших меблів базується на доцільності, правильній ергономіці та природності.

Ми є прихильниками використання натуральної деревини, а тому в нашому асортименті меблів ви знайдете вироби із сосни, буку та дуба. Ми використовуємо тільки натуральний шпон та лако-фарбові матеріали, сертифіковані в Європі.

Дизайнер, котрий співпрацює з нами, може з впевненістю пропонувати своїм замовникам  якісні, дизайнерські меблі виготовлені фахівцями, що мають десятирічний досвід роботи у англійських меблевих ремісників.

Крім того, всі дизайнери отримують, крім готових меблевих рішень, ще й матеріальні бонуси від співпраці з Home Craft (хоум крафт).

Ми хочемо запевнити, що завжди розглядаємо всі звернення дизайнерів та повідомляємо про своє рішення. Вам потрібно тільки написати нам листа та вказати контактний номер телефону, посилання на свої роботи або фотографії готових проектів в електронному вигляді.

Електронна адреса для контактів ось на цій сторінці>>>

Залишити відповідь