Купити меблі в Чернівцях від Home Craft. Офіційне представництво в ТЦ “Боянівка”

Купити меблі в Чернівцях

З  листопада 2016 року у Вас з’явилась можливість подивитись та купити меблі у місті Чернівці від нашого салону-майстерні «Home Craft».  Адже відтепер ми маємо офіційне представництво меблевого салону-майстерні  «Home Craft» і у Чернівецькій області.

Коли Торговий Центр «Боянівка» гостинно запросив нас представити меблеву продукцію  «Home Craft» на своєму майданчику – колектив  одностайно прийняв рішення щодо колекції-первістка. Тож, у романтичну «українську Прагу», як називають європейські Чернівці, прибули наші парадні меблі із колекції «Романтик».

фото  Боянівка

І, поки перший сніжок притрушував  легендарну архітектуру, фонтани та бруківку у місті Чернівці, наші меблі із молочним відтінком вже красувались у просторих залах торгового центру. Тож купити меблі у Чернівцях нашого виробництва можна за адресою:

м.Чернівці

вул. Хотинська,43

Меблево- інтер’єрний квартал, 2-й поверх «Формула кухні»

Колекція меблів «Романтик», які можна придбати тепер у старовинному західно-українському місті Чернівці, мають ряд цікавих переваг, з якими Вас познайомимо далі.

Для початку з гордістю повідомляємо, що всі наші меблі, і колекція «Романтик» в тому числі, виготовлені з натуральної деревини.  Це і благородний бук, котрий підкреслить стильність оселі та забезпечить столітню надійність виробу, це і дружня до гаманця карпатська сосна.

Якщо ви приймете рішення купити меблі у Чернівцях у класичному стилі білого кольору, то маємо гарну новину для вас. Всі наші меблі пофарбовані еко-фарбами італійського виробника, що сертифіковані для використання у спальнях та дитячих кімнатах.

Приємно відзначити, що дизайнери інтер’єру рекомендують купити меблі у Чернівцях від нашого салону-майстерні  також завдяки їх концептуальним особливостям. Справа в тому, що навіть люди, для яких дизайн не є професією, помічають схожість меблів із колекції «Романтик»  до меблів у стилі «Прованс».  Як і регіон Прованс у Франції, так і Буковина розташовані південніше від своєї столиці, а Південь – це завжди романтика, світло та легкість.

Квартири старої забудови, а також просторі  кімнати нової архітектурної парадигми тільки виграють від вашого рішення купити білі меблі в Чернівцях. Білі меблі від українського виробника із натуральної деревини – цікаве рішення і  для стилю «прованс»,  й класики та модерну.

Крім того,  купити білі меблі  колекції «Романтик» у Чернівцях можна не тільки для квартир. Чудовим рішенням  стане намір купити меблі для готелю у Чернівцях із нашої колекції «Романтик». Надійні і вишукані водночас, меблі білого кольору або кольору слонової кістки вигідно підкреслять ваш естетичний смак і створять в апартаментах атмосферу затишку та урочистості.

Також  нагадуємо, що у вас є можливість замовити меблі із інших наших колекцій, які представлені на цьому сайті.

 

Як люди вирішують купити білі меблі (частина 1)

Купити білі меблі

Задум купити білі меблі схожий, радше, на неспішне зростання бука, ніж на блискавичний ріст за одну ніч бамбукового лісу. А тому, фахівці меблевої майстерні та інтернет-магазину Home Craft (хоум крафт,) весь час відкривають для себе нові історії рішень наших покупців.

білі меблі фото белая мебель

Ми зрозуміли, що купити білі меблі хочуть люди тільки з певною життєвою позицією. Це проявляється в багатьох речах:

– манера говорити,

– який одяг носити;

– яку стратегію вирішення життєвих ситуацій обирати;

– як реагувати на життєві складнощі;

тощо.

То, хто ж хоче купити білі меблі?

В першу чергу придбати білі меблі в Україні хоче кожен третій потенційний покупець. Це люди різного віку та статі, тому виокремити, кому ж більше подобаються білі меблі: чоловікам, чи жінкам – складно. Проте, зважаючи на тренд, що спостерігається уже більше 10 років, жінки частіше цікавляться та здійснюють покупки.  Тому, незначна перевага, все ж на боці жінок : )

комод прованс білий на 6 шухляд белая мебель

Купити білі меблі у нас приходять покупці з яскраво вираженим оптимістичним баченням навколишнього світу. Від таких людей очікуєш виключної відкритості та внутрішнього піднесення. Ми, навіть, помічаємо кореляцію між святковістю, що випромінюють білі меблі від Home Craft і настроєм людей, котрі приходять їх купити.

Стилістичні уподобання,  замовників, яким подобаються білі меблі теж дуже різний:

  • Одні шукають білі меблі для дизайну в стилі Арт-Нуво демонструючи світу ніжність душі і легкість погляду на життя;
  • Ще інші хочуть купити білі меблі, щоб підкреслити своє внутрішнє прагнення свободи, яке виражає Класицизм. Білі меблі у класичному стилі – це вишукана стриманість без зайвостей.
  • Білі меблі в інтер’єрі до вподоби і тим, хто захоплюється модним стилем Лофт. Білі меблі, а сабелая мебельме, наші столи, крісла, буфети та тумби  із колекції «Версаль» чи «Оксфорд», виконані в натуральному дереві органічно впишуться у кімнату в стилі лофт. Білі меблі зазвучать в унісон із тим простором, яким характеризується лофт.
  • Оригінали і люди, яким хочеться експериментів із задоволенням обирають білі меблі «хоум крафт»  для творення фантазій у стилі «Еклектика». Мікс текстур, форм і кольорів із різних епох можна легко організувати додавши меблі із каталога «Романтик», або ж відомих вже Вам «Оксфорд» і «Версаль».

Є ще й інша цінна для нас категорія замовників, котрим подобаються білі меблі виробництва  Home Craft, але вони ще не визначились із стилістичним рішенням для своєї квартири, будинку чи апартаментів. В такому випадку, наші дизайнери готові провести попередню співбесіду та проконсультувати стосовно ідей для інтер’єру столової, прихожої, спальні, дитячої кімнати чи вітальні.

Ми завше раді допомогти нашим замовникам!