Які переваги білих меблів отримаєте, якщо купити білі меблі

 

Білі меблі в інтер’єрі

Купити білі меблі

Купити білі меблі за доступною ціною, але гарної якості в Україні можна у багатьох салонах, інтернет-магазинах, шоу-румах тощо. Але щоб білі меблі  справді стали окрасою вашого дому, предметом гордості не одного покоління, варто акцентувати свою увагу на меблях з дерева.

15 08

Білі меблі в інтер’єрі  не просто данина моді і хітовий тренд. Можна навести декілька переваг білих меблів:

  • Купити білі меблі в кімнату означає візуально наповнити її простором та легкістю. Це чудове рішення, навіть, якщо у вас маленька кімната і ви не знаєте який дизайн для неї обрати. Навіть ціла стінка із білих меблів буде виглядати ефектно і стильно не створюючи атмосферу «навантаженості». Тож, якщо у вас давно визрівало хотіння правильно підібрати меблі для «хрущовки» – сміливо розглядайте варіант «меблі у стилі прованс».
  • Білі меблі у вітальню, столову, дитячу чи спальню мають здатність «замасковувати» пилюку, котра осідає на них. Незважаючи на стереотип, що білі меблі швидше брудняться, практика свідчить зворотне. Насправді, меблі темних кольорів виказують свою «запорошеність» набагато інтенсивніше. На темному фоні пилюка більш помітна.
  • Білий колір меблів допомагає досягнути виразності форм. Саме тому наша колекція білих меблів у стилях Оксфорд, Романтик та Версаль поєднують у собі цікаві плавні лінії та гострокутні фрагменти декорування.
  • Затишок, яким наповнюють Вашу кімнату білі меблі легко досягається за допомогою збалансованого підходу до цільного візуального образу приміщення.  Не намагайтесь перетворити всю кімнату на Льодове королівство сніжно-білого кольору. Натомість, зосередьтесь на тому, який колір стін підходить для білих меблів, які предмети декору використати у вітальні чи спальні.

Якщо ви не радикальна натура і тяжієте до консерватизму, тоді стіни залиште у нейтральних тонах. Це не акцентує увагу на меблях, але й позбавить вас переживань стосовно вашої модерновості поглядів.

У випадку, коли хочеться підкреслити момент володіння білими меблями, то вартує робити стіни у більш контрастних барвах. Це можуть бути і фіолетовий і помаранчевий колір і, як би це не звучало «контрастно» – чорний.

  • Купити білі меблі вартує тим, хто прагне додати кімнаті динамічної яскравості.
  • Вітальні часто стають подіумом на якому виявляється вся зірко вість, на яку здатні білі меблі. Меблі світлих тонів не просто виглядають нарядно та святково, а й пробуджують асоціації із аристократичними палацами. Недаремно ж білий колір вважається кольором монархів.

 

Переваги білих меблів у інтер’єрі надихають наших майстрів на творення елегантних шедеврів із кращих порід дерев, що будуть прикрашати та надійно виконувати свою функцію у будь-якій кімнаті. Все що вам залишається, це завітати на сторінки із нашими роботами та дізнатись інформацію стосовно розмірів, порід дерев, ціни та варіантів доставки.

Запрошуємо поглянути на білі меблі для вітальні у стилі Оксфорд, меблі для спальні та дитячої Версаль і Романтик, а також білі меблі у столову.

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Зберегти