Купити меблі у Львові із масиву натурального дерева для вітальні, спальні, дитячої, столової

Купити меблі у Львові із натурального дерева

Купити меблі у Львові із натурального дерева може виявитись складнішою справою, ніж здається з самого початку. Адже, до звичного набору пошуку, коли покупець намагається купити меблі дешево, та ще й меблі гарної якості додається нова важлива характеристика – стильність, концептуальність, актуальність меблів із дерева.

Намагаючись купити меблі у Львові із масиву натурального дерева часто наштовхуєшся на дизайн меблів, що потребує вирішення кількох проблем:

  • усунути зайві елементи декору меблів, які характерні більше для меблів у стилі бароко чи рококо;
  • виготовляти більше білі меблі, меблі кольору слонової кістки та меблі світлих, світло-коричневих тонів.

Купити меблі у Львові з натурального дерева за даними параметрами дозволяє наша компанія Home Craft (Хоум Крафт). Десятирічна практика у ремісничих цехах Лондонських меблевих майстрів дозволила застосувати набуті знання та уміння до українських інтер’єрних рішень.  Ми мали змогу, так би мовити, відкрити шухляди з усіма тонкощами виготовлення меблів не просто за європейськими стандартами. В арсеналі наших фахівців, що виробляють меблі, тепер перебувають рецепти англійських меблевих майстрів.

Купити меблі із масиву натурального дерева у Львові від компанії Home Craft (Хоум Крафт) можна у чотирьох стилістичних виконаннях:

  1. Меблі в стилі «Оксфорд»;

  2. Меблі «Кембрідж» ;

  3. Меблі «Романтик»;

  4. Меблі «Версаль».

Якщо Вам необхідно купити у Львові меблі у вітальню, прихожу чи столову, то Вам, в першу чергу, потрібно звернути увагу на меблі в стилі «Оксфорд» чи «Кембридж». В залежності від того, який дизайнерський ефект  ви намагаєтесь досягти, ваш вибір повинен засновуватись на концептуальному розумінні наших меблів.

Якщо Ваша вітальня, столова або ж прихожа у Львові потребує «відчуття простору», «легкості» і «повітряності» – однозначно вибір за стилем «Оксфорд».

Меблі в стилі «Оксфорд» мають букову основу, і, за легендарним типом меблів прованс пофарбовані  на біло. Верх столу, тумби, буфету чи шафи обов’язково із натурального дуба, який промаслений екологічними італійськими маслами. Він, звичайно ж, не фарбований для збереження естетичного вигляду його шикарного текстурного малюнку.

Якщо ваша столова, прихожа, чи вітальня у Львові прагне зберегти спокій, рівновагу та сприяти відновленню емоційних сил своїх мешканців – тоді дубові меблі «Кембридж» саме те, що вам потрібно. Home Craft (Хоум Крафт) дає можливість купити дубові меблі у Львові. Меблі із масиву натурального дуба, які зроблені з англійською лаконічністю, та чіткістю геометричних форм вибирають,  як для не великих, стандартних кімнат, так і для доволі просторих.

Світлий дуб, що є матеріалом для меблів у стилі «Кембридж» сприяє покращенню настрою не тільки через естетику своїх ліній. Нагадаємо, що згідно наукових досліджень дубові меблі мають найбільшу позитивну енергетичну дію на людину у порівнянні з іншими представниками флори.

Для того, аби купити білі меблі у столову у місті Львів із натурального дерева, ми приберегли для вас дуже цікаву пропозицію. Наші білі меблі для столової «Версаль» перенесуть ваші відчуття у часи вишуканого французького ренесансу. Комфорт, який забезпечують столові стільці «Версаль» є його візитною карткою.

Вишуканість столових ніжок обіднього столу гармоніює із його округлими формами. Столові меблі «Версаль» пофарбовані білою фарбою італійського виробника і здатні перетворити будь-яке приймання їжі на урочисту подію. Елегантна різьба, розставлена ледь помітними акцентами для довершення загального образу.

Меблі «Романтик» від компанії Home Craft (Хоум Крафт) – чудове рішення для дитячих та спалень. Відсутність зайвих елементів і кричущих кольорів. Все, починаючи від натуральних матеріалів і до декору покликане забезпечити здоровий сон та відпочинок.

Оскільки ми є виробниками меблів, то у нас є можливість виготовляти меблі потрібних розмірів. Тож якісні меблі на замовлення із масиву натурального дерева у Львові це більше не проблема. Достатньо зателефонувати нам або написати листа і крок до оновлення вашої оселі буде зроблено.

Якщо Ви хочете більше детально переглянути каталог меблів у Львові тоді вам сюди>>>

ТЕСТ: Як визначити характер та вірність по меблях

Як визначити характер по меблях

Не важливо, де купити меблі – у Львові чи Києві, важливо, які саме меблі ви купуєте. Наукові спостереження психологів і соціологів наштовхнули на цікаву закономірність. Виявляється, можна вгадати не тільки характер людини по меблях, які вона обирає, але й те, наскільки та чи інша особа вірна. Останнє може знадобитись людям, котрі підшукують собі пару чи бізнес-партнера. Тож наступного разу, коли вам запропонують скуштувати філіжанку кави у апартаментах чи квартирі – не відмовляйтесь категорично. Проведіть, так би мовити, розвідку боєм і погляньте на меблі та взагалі інтер’єр помешкання.

А тепер, власне, про те, що ж саме дивитись у квартирі. У першу чергу зверніть увагу на дизайн інтер’єру. Якщо загальна картина тяжіє до класицизму  чи неокласицизму – перед вами доволі поміркована та надійна людина.

Якщо ж інтер’єр кімнати заляпано еклектикою – будьте певні, перед вами людина, котра легко змінює свої уподобання. І не тільки у елементах декору та дизайну. Чим більше різнорідних штучок у дизайні помешкання, тим більше людина схильна до задоволення власних потреб. Їй не властиво працювати в команді та сповідувати моногамність.

Дизайн у стилі лофт, мінімалізм чи хай-тек   (хайтек) викриває перед вами людину з чіткими цілями у житті, кар’єристів та… оптимістів. Нічого зайвого, ніяких ліричних відступів, лише здоровий практицизм і бажання досягати поставлених задач.

Ну, а тепер про самі меблі.

Як по меблях дізнатись чи людина вірна, надійна. Вчені провели дослідження. Порівняли отримані результати із прогнозами і з’ясували, що все насправді має своє логічне пояснення. Бралось до уваги дві характеристики меблів:

  • Матеріал, з якого зроблені меблі;
  • Стиль, у якому зроблені меблі;

Якщо на одній прямій шкали викласти вірність від 1% до 100%, а на іншій матеріал, із якого виготовленні меблі, то отримаємо наступне. Чим «натуральніший» матеріал, тим більше людина вірна.

Люди, котрі вирішили купити меблі із масиву натурального дерева – демонстрували найвищий показник вірності (найменша кількість розлучень та нечесного відношення до бізнес-партнера). Особливо це стосується випадків, коли для меблювання помешкання вирішували купити меблі із дуба. Дубові меблі, в порівнянні із більш «легкими» породами дерев, не просто символізують надійність, їх ще й не дуже просто пересовувати.

А, отже, зважившись придбати дубові меблі констатується той факт, що людина не полюбляє якісь кардинальні зміни. Такі люди роблять вибір обдуманий і не в їх правилах міняти «коней на переправі».  Вони впевнені у своєму виборі і прагнуть стабільності.

Що ж стосується людей, котрі надають перевагу штучним матеріалам, особливо пластмасам, то результати досліджень доводять – серед таких багатенько «стрибунців у гречку». Їх почуття не завжди щирі, вони  більш штучні, як і матеріали, з яких зроблені меблі. За статистикою ті, хто надає перевагу не натуральним матеріалам  у 3 рази більше схильний до зрад.

Все ж, ми рекомендуємо не робити передчасних висновків. Такий меблевий тест може слугувати тільки «дзвіночком», що приверне увагу до більш детального вивчення вашого партнера. Ми віримо в те, що наявність інформації набагато краще, ніж її відсутність.

Білі меблі Оксфорд

Білі меблі в інтер’єрі

Білі меблі в дизайні кімнат – тренд не тільки десятиліття. Традицію творення білих меблів, народжену  у Франції, підхопила ще в 17 столітті і Англія. Правда меблеві майстри Туманного Альбіону внесли свій коректив у дизайн білих меблів, додавши притаманну їм строгість і лаконічність.

Так, поруч із всесвітньо відомим брендом  «меблі в стилі Прованс» з’явився меблевий стиль «Оксфорд». Британське місто, котре у багатьох асоціюється із найпершим і найстарішим осередком університетської науки в Англії накладає свій шарм та символізм на такі меблі.Візьмемо, до прикладу, розкладний обідній стіл «Оксфорд» із дубовим верхом та буковим каркасом. В ньому можна прослідкувати концепцію за якою побудована вся лінія меблів у стилі «Оксфорд».

меблі оксфорд хоум крафт світлі білі меблі у дизайні

З одного боку тут вгадується союз «французького» віяння у вигляді ніжок білого кольору, притаманного стилю прованс, та англійського верху із «кельтського» дуба. Як завше, Англійська Корона залишає за собою право бути «зверху». Саме тому, верх столу – із світло-коричневого дуба, як символ британської меблевої традиції.

Отож, французька витонченість успадкована від стилю «прованс» завше внизу меблевих виробів «Оксфорд». І не важливо чи то стіл, буфет або ж шафа. А от верх – зроблено із фактурного, міцного дуба.

Такий інтернаціоналізм та відкритість може демонструвати наука. Саме тому Оксфорд, як символ наукового, університетського міста було обрано для означення стильних англійських меблів у світлих тонах. Крім того, стильні меблі «Оксфорд» передають енергетику оптимізму, якою заряджена університетська молодь. До речі, молодь в Оксфорді, складає третину його населення.

Як зняти кольоровий стрес . Дизайнерські поради

Як зняти кольоровий стрес

Вибух різнобарв’я у всіх аспектах людського життя: одежі, рекламі, телебаченні – може стати для багатьох причиною стресу. Мало того, що ми отримуємо нокаутутючі вприскування кольором на вулиці, ми навантажуємо себе ними і вдома.

Чи є рішення?

Для багатьох вибір очевидний. Білий колір, колір слонової кістки  чи ніжний кремовий колір у дизайні ніколи не втрачає своєї актуальності.

Білі меблі у 21 столітті отримали новий сенс у дизайні інтер’єру. Якщо раніше їх, здебільшого, застосовували для створення  атмосфери величності та урочистості, то зараз додалась нова функція – сенсорного відпочинку. Після калейдоскопу різноколірних подразників, котрі атакують нас на свідомому і підсвідомому рівні важливо забезпечити собі «відпочинок», та придбати стильні білі меблі. Або, хоча б меблі кольору слонової кістки.

Купити білі меблі важливо для тих людей, котрі намагаються не просто відпочити від засилля веселкових барв, але й зосередитись. Погодьтесь, при наявності всіляких гаджетів, смартфонів і безкоштовного інтернету – це дуже складно.

Меблі білого кольору у вітальню чи, столову ідеально підійдуть людям, які не хотіли б відволікатись на дрібниці. Увага не розсіюється, а концентрується на тому, задля чого ви знаходитесь у кімнаті. Якщо у столовій – значить ваша основна мета прийом їжі.  Світлі меблі у вітальні – акцент на відпочинку після зусиль прикладених протягом дня.

Дослідження підвереджують, що білий колір у багатьох викликає відчуття гармонії, спокою і сприяє концентрації. І напевне, ні для кого не секрет, що сконцентрована людина набагато швидше вирішує життєві та бізнесові питання, витрачаючи менше зусиль і енергії.

Якщо ви вирішили купити собі білі меблі із масиву натурального дерева то, варто знати, що вони будуть слугувати ідеальним фоном для розгортання вашої дизайнерської фантазії. Білий – дружній з усіма кольорами, а тому завжди відкрита можливість експериментувати із акцентами: картинами, подушками, вазами тощо. Але нагадаємо про уникання надмірності у яскравих кольорових плямах. Досягнути гармонії і контрасту можна менш радикальними способами, ніж про це говорять.

Приклад використання у дизайні кімнати білих меблів можна поглянути тут…

Стаття про білі меблі стилю «Оксфорд» в дизайні тут…