Меблі, що приносять гроші

Купити ексклюзивні меблі в Україні

Уважний глядач встиг помітити – якісні закордонні серіали про успішних людей часто акцентують увагу на ексклюзивних моментах, які присутні у житті головних героїв. Наприклад, приватний кравець чи кравчиня, що шиють на замовлення все: від краваток і сорочок  до  костюмів і суконь.

Гаманець головних героїв не сідає на дієту, навіть, якщо вони щотижня відвідують власного психолога по дорозі між персональним дантистом та юристом. І серед всього цього буржуазного стандарту осібно тримаються ріелтори, дизайнери інтер’єру та  послідовники творчості Томаса Чіппендейла чи француза Андре Шарля Буля – меблеві майстри.

За дружніми бесідами, коктейлями чи елітним «чівасом» представники «фінансового олімпу» люблять обговорити свої  свіжі чи, навпаки, давні придбання. Ексклюзивні меблі серед них посідають одне із чільних місць.

білі меблі в бібліотеку домашню, білий кабінет, меблі хоум крафт

Щиро нахвалюючи крісло із горіха зі вставками деревини вишні у спинці  чи стіл, верх якого із дуба, а ніжки з бука, господар дому витягує з брендової шкіряної візитниці естетично довершену візитку, ділячись сокровенним із гостем.

Давайте спробуємо зрозуміти, наскільки виправдано використання послуг персонального майстра меблів, що виготовляє ексклюзивні меблі. Ми виділили наступні основні характеристики:

 • Якість і довговічність. Ціна на ексклюзивні меблі з лишком дозволяє покрити часові та матеріальні зусилля меблевого майстра. А це, в свою чергу, дає можливість приділити більше уваги конкретному виробу. Підібрати відповідний матеріал. Ретельніше підійти до питання обробки деревини. Ексклюзивні меблі дають можливість збільшити кількість ручної роботи, що сприяє більшому контролю за якістю меблів.

Купити ексклюзивні меблі, в такому випадку, означає придбати якісний стілець чи крісло, котре не розхитається, як нерви працівника колцентру у перші 6-7 місяців навантажень, а фарба чи лак не злізе, як червнева  засмага після відвідин басейну.

світлий білий кабінет, класичні меблі, хоум крафт

 • Простір для вибору дизайну, матеріалів і розмірів. Меблі на замовлення тим і відрізняються від стандарту, що надають ширші можливості кінцевому споживачу. Виходячи із загальної концепції дизайну ви можете замовити меблі потрібних розмірів та стилю.
 • Статусність. Настає період в житті ділових людей, коли наявність статусних речей не просто підкреслює положення в суспільстві та дохід, а й висловлює повагу до гостей. Ексклюзивні меблі демонструють ваше ексклюзивне ставлення до них. Людям завше приємно усвідомлювати, що їм забезпечили можливість користуватись унікальними речами.
 • Цінність. Ділові люди, котрі можуть дозволити собі купити ексклюзивні меблі в Україні чи будь-де інде розуміють – ринкова ціна таких речей з роками тільки зростатиме. Тож ексклюзивні меблі можна сміливо розглядати  як вид інвестицій.

меблі білі, білі меблі хоум крафт,

Інвестиції у ексклюзивні меблі – одні із найпрактичніших інвестицій, оскільки ви можете ними користуватись для особистого комфорту та задоволення. В той час, наприклад, як злиток золота знадобиться, хіба, для розколювання горіха чи забивання цвяхів, та й то при гострому нападі креативності.

білі меблі

 • Індивідуальність та мистецтво. На відміну від якості, котру можна описати цілком фізичними величинами, мистецтво та естетика  – чисто суб’єктивна міра. Але  погодьтесь, саме в цьому і головна фішка ексклюзивних меблів.  Меблі, зроблені вручну меблевими ремісниками на ваше замовлення стають предметом мистецтва, котре тішить, в першу чергу, саме вас.

Воно підкреслює індивідуальність і персональне уявлення про прекрасне. Оточуючи себе ексклюзивними речами ви долаєте гравітацію буденності і змушуєте зростати ступінь неповторності усього Всесвіту.

І, врешті-решт, невже вам справді хочеться бути такими, як всі?

Білим по вітальні: ідеї та меблі для вітальні білого кольору

Ідеї та меблі для вітальні білого кольору

Біла вітальня давно втекла зі сторінок «червоної книги дизайну», проскочила між гратами високоякісних фото-сесій у глянцевих журналах і оселилась у кімнатах цілком реальних, а не «картонних» людей.

білі меблі дизайн біла вітальня лофт

ліла вітальня меблі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дизайн інтер’єру у світлих, а, зокрема, у білих тонах вирішує декілька дизайнерських задач. Що робити, якщо ваша вітальня маленька? Як вирішити проблему низької стелі ? Як візуально розширити кімнату? Звісно, ви здогадались – біла фарба нам в поміч.

лофт білий дизайн великі вікна вигляд на місто

лофт мінімалізм білий дизайн стіни

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спершу про стіни. Їх Ви можете на власний розсуд:

 • побілити;
 • помалювати;
 • обклеїти білими (світлими) шпалерами;
 • використати натуральну чи «хім» «вагонку» ;
 • скомбінувати все вище наведене ;
 • або проявити чудеса креативності і використати для оздоблення стін білі шашки, кварцові мінерали чи інші дари природи і науки.

меблі Оксфорд Хоум Крафт білі меблі

Проте, більшість людей у таких кімнатах довго перебувати не можуть. Швидше чи пізніше, але вони впадають у депресію та іпохондрію, асоціюючи таку кімнату із стерильними палатами різних медзакладів.

Тож, аби білий імператорський не перетворився на попіл ваших дизайнерських мрій і сподівань, рекомендуємо розбавити інтер’єр кольоровими вкрапленнями.

Якщо ваша вітальня білого кольору виходить вікнами на південь – доцільно вдихнути в неї легкий бриз середземноморського інтер’єру з голубою та синьою хвилею барв.

Якщо ж вітальня білого кольору, зорієнтована на північ – «вангогівські соняшники» та сицилійські помаранчі розтоплять айсберг, навіяний цією стороною світу.

традиційна біла вітальня

Вітальня білого кольору має право на існування не тільки як «рятівник» стисненого простору. Частенько дизайнерське рішення щодо білої вітальні продиктоване бажанням досягти урочистості . Дизайнер інтер’єру , мабуть, під музику Вівальді, а особливо фанатичні під акомпанемент Баха і Вагнера малюють в уяві образ майбутньої величі. А ще, коли метраж хоромів дозволяє розігнати креатив до критичної маси – дизайнерські проекти вибухають помпезністю, що сперечається з творіннями барокових майстрів.

Якщо ви не ставите собі за мету приймати у вітальні  парад із трикутним наполеонівським капелюхом на голові, то варто зацікавитись елегантним рішенням у стриманому англійському стилі.

Для так званих «холодних» кімнат півночі ідеально підійде «Кембрідж». Текстурний світлий дуб, дбайливо натертий маслами, ліг в основу меблевої композиції, що асоціюється із аристократичним духом старовинного англійського міста. Англійська стриманість у меблях, які ми рекомендуємо, набула нового трактування.  Ремісники Home Craftхоум крафт») за принципом «леза Оками» відсікли зайві елементи і залишили тільки практичність і естетичну лаконічність форм.

Саме тому меблі у вітальню в стилі «Кембрідж» чудово гармоніюють не тільки у кольористичному розумінні, а й на рівні геометрії.

вітальня Оксфорд білі меблі

Якщо ж вам потрібно «остудити» кімнату,  в яку настирливо пнеться південний сонячний промінь – оцініть переваги стилю «Оксфорд». Мікс натуральних порід дерев зведений до менш офіційних форм і здатен спокусити ваші гаманці більш округлими формами.

Натуральний дуб, як хранитель кельтських традицій, знайшов у меблях стилю «Оксфорд» спільну мову із буковою деревиною, яку фахові маляри загорнули в італійський кашемір білої водно-дисперсійної еко-фарби.

Вас може зацікавити, де ж купити білі меблі англійського класичного стилю «Оксфорд» в Україні. Як говорив один англійський персонаж із кінофільму: «Елементарно!» Наша компанія Home Craft («хоум крафт»), котра займається виготовленням меблів за класичною англійською технологією із масиву натурального дерева пропонує реалізувати свої дизайнерські мрії з нами!

Ми надаємо можливість Вам вибирати розмір таких елементів меблів як стіл, шафа, тумба, буфет, крісло чи стілець колір і матеріал оббивки яких теж  можна вибирати.

Як зекономити на дизайні

Дизайнер інтер’єру, що береться за новий проект і малює в своїй уяві концепцію того, як створити гарний дизайн кімнати, чимось схожий до цілої кіностудії. Дизайнер, наче сценарист, пише сюжет кімнати: фабулу – стиль, в якому буде зроблено помешкання. Далі йде кульмінація – тобто начинка кімнати деталями інтер’єру та підбором відповідних меблів, інтер’єрних  аксесуарів. Ну, і розв’язка – післясмак, себто враження, що залишається від перебування в кімнаті.

Дизайнер – і майстер-світла і звуко-режисер. А ще він, волею-не-волею, мусить бути чудовим майстром кастингу.

Дизайнер інтер’єру  вирішує задачу, як правильно вибрати елементи декору, які меблі купити для того чи іншого стильового рішення. Гортаючи цілу бібліотеку літератури, продивляючись та аналізуючи один каталог меблів за іншим, дизайнер намагається зробити дві речі:

 • Знайти відповідність стильовому рішенню;
 • Правильно підібрати співвідношення ціни\якості з урахуванням бюджету дизайну.

Звісно – ідеальним є ситуація, коли дизайнер інтер’єру має необмежений ресурс у фінансах та доступ до кращих пропозицій виробників меблів, освітлення, оздоблювальних матеріалів, лаків та фарб, тощо. Але часто доводиться працювати у ситуації лімітованого бюджету. Як тоді зробити гарний дизайн без зайвих витрат ?

Одним з найкращих рішень, як зекономити на дизайні кімнати, є співпраця дизайнера та виробника меблів напряму, без посередників, тобто магазинів та салонів меблів, дилерів та інших людей, зайнятих у сфері «доданої вартості».

Більше того, дизайнер інтер’єру отримує більшу свободу дій, працюючи напряму із виробником меблів:

 • Виготовлення меблів необхідних розмірів,
 • Застосування потрібних матеріалів,
 • Мобільність прийняття рішень.

Якщо ви дизайнер інтер’єру і цікавитесь, де і як в Україні почати співпрацювати із виробником якісних стильних меблів, то саме час ознайомитись із нашими пропозиціями.

Перш за все, ми працюємо із кежуал-класикою та стилем, який з легкістю можна віднести до стилю Прованс. Концепція наших меблів базується на доцільності, правильній ергономіці та природності.

Ми є прихильниками використання натуральної деревини, а тому в нашому асортименті меблів ви знайдете вироби із сосни, буку та дуба. Ми використовуємо тільки натуральний шпон та лако-фарбові матеріали, сертифіковані в Європі.

Дизайнер, котрий співпрацює з нами, може з впевненістю пропонувати своїм замовникам  якісні, дизайнерські меблі виготовлені фахівцями, що мають десятирічний досвід роботи у англійських меблевих ремісників.

Крім того, всі дизайнери отримують, крім готових меблевих рішень, ще й матеріальні бонуси від співпраці з Home Craft (хоум крафт).

Ми хочемо запевнити, що завжди розглядаємо всі звернення дизайнерів та повідомляємо про своє рішення. Вам потрібно тільки написати нам листа та вказати контактний номер телефону, посилання на свої роботи або фотографії готових проектів в електронному вигляді.

Електронна адреса для контактів ось на цій сторінці>>>

Як завойовувати довір’я: меблі – іміджевий аргумент у переговорах

Як завойовувати довір’я: Меблі, як  іміджевий  аргумент у переговорах. 

Меблі з дуба

Впевнені,  більшість з людей помічали в кабінетах солідних бізнесменів, юристів чи фінансових фахівців, та, навіть, у приватних домашніх бібліотеках дубові меблі. Меблі з дуба в офіс чи житло – не просто данина моді. Насправді, вибір меблів із дуба має цілу низку причин і, навіть, секретів…

Якщо наступного разу, гортаючи каталог меблів ви натрапите на меблі саме з дубу, то варто подивитись на них пильніше. В першу чергу, це важливо для людей, котрі хочуть мати ще один аргумент на свою користь у переговорах юридичного, фінансового, чи будь-якого іншого ділового характеру. Справа в тому, що деревина дуба не просто каже вашому гостю про ваш матеріальний статок, вона ще й випромінює

 • респектабельність,
 • оптимізм
 • дарує життєву силу.

Про це знали і древні кельти, у яких дуб був священним деревом. Про це говорять сучасні науковці. Дослідження впливу дубу на людський організм справді надихають.

Меблі з дуба можуть створювати атмосферу спокою та довіри. Переговори в кабінетах, офісах чи домашніх бібліотеках сприяють налаштуванню на конструктивну бесіду. Тож якщо Ви переймаєтесь питанням як переконати співрозмовника, то вартує мати ще одного «партнера» на своєму боці у вигляді меблів з дубової деревини.

По-перше, дерев’яні меблі взагалі, а не тільки з дуба, володіють більшою надійністю та естетичністю, ніж їх «пластикові» та МДФ-івські побратими. Що ж стосується деревини дуба, то тут взагалі вражаючі показники. Наприклад, щільність дубової деревини складає 0,71 гр/м3, що для порівняння, майже у 1,5 рази вище, ніж у липи. Це ще раз підкреслює міцність та надійність меблів із дубової деревини.

дубова тумба home craft

Дубові меблі володіють неперевершеним естетичними характеристиками. Малюнок деревини на зрізі вирізняється шикарною, добротною фактурністю. Саме тому нікому і в голову не приходить використовувати цю деревину, коли виготовляють фарбовані меблі.

Меблі з дуба залишають з природнім малюнком, натираючи їх відповідними маслами.

Гарною окрасою офісу стане дубова шафа чи тумба. Дубові тумби та шафи із натурального дуба символізують надійність і стабільність. Тому ваш потенційний діловий партнер на підсвідомому рівні оцінить та зробить позитивний висновок про можливість співпраці із вами.

Про те, як правильно підібрати меблі з дуба для офісу чи житла, який саме дизайн підійде для вирішення саме вашої інтер’єрної задачі  ми поговоримо уже найближчим часом.

Що об’єднує англійську королеву Анну, китайську династію Мін та веселих бурундуків-рятівників?

Що об’єднує англійську королеву Анну, китайську династію Мін та веселих бурундуків-рятівників?

Що спільного між меблями стилю королеви Анни та мультяшними бурундуками?

Як меблі стилю «королеви Анни» сприяли появі всесвітньо відомих бурундуків?

Меблі в англійському стилі можуть надихати людей найрізноманітніших професій. Ця майже детективна чи квестова історія появи на світ маленьких бурундучків і їх звитяжної команди рятівників тому доказ. Уявіть собі Англію часів королеви Анни. Десь так  17 століття.

Саме в цей час, англійські меблі зазнають впливу китайської культури династії Мін. Зокрема, це яскраво виражено у стільцях зі спинкою у формі вази та характерною дощечкою всередині. Крім того, стільці, крісла та інші елементи меблів отримують ніжки вигнуті у цікаву форму.

чіппендейл стілець крісло

Мова йде про так звані ніжки «кабріолі». Стиль кабріолі у меблях можна впізнати по S – подібній ніжці у стільці, кріслі, шафі, буфеті тощо. Якщо пильніше придивитись до цікавої форми ніжок, то можна помітити певну схожість із хвостом білки, або… бурундука.

Меблі в англійському стилі, неможливо собі уявити без імені такого відомого і дуже талановитого лондонського меблевого майстра, як Томас Чіппендейл. Ось тут якраз все і стає на свої місця.

Прізвище англійського виробника меблів Чіппендейла, котрий активно використовував концепцію «хвости білок» у своїх меблевих шедеврах,  надихнуло Алана Заслова і Теда Стоуна на те, щоб назвати бурундучків із відомого мультфільму Чіпом і Дейлом.

Компанія Home Craft (хоум крафт) теж надихається англійською меблевою класикою та  вкладає в неї нове, сучасне трактування. Як результат, меблі з натурального дерева у стилі «Кембрідж» та «Оксфорд» стають не тільки окрасою будь-якого помешкання, але й забезпечують ергономічність, доцільність кожного елементу меблевих наборів.

Як відрізнити крісло від стільця?

Чим відрізняється, і як відрізнити крісло від стільця?

Статистика свідчить, щкрісло з підлокітником Версальо 8 з 10 опитаних вказують головною відмінністю між кріслом і стільцем наявність, чи відсутність підлокітників. Перевірте себе і дізнайтесь, як же насправді відрізнити крісло від стільця і що про це кажуть фахівці, читаючи далі.
Відповідь на запитання як відрізнити крісло від стільця дав Ле Корбюзьє. Той самий знаменитий архітектор швейцарського походження, котрого підтримував Джавахарлал Неру, якого зображено на 10 франковій купюрі, і, який поруч із захопленням містикою споруджує знаменитий Центросоюз у Москві.

Отож, авангардист за покликанням, новатор і раціоналізатор у дизайні Корбюзьє придумав таку річ, як «Модулор» – систему гармонійних величин. Ця система базувалась на пропорціях людини. В 40-х роках 20 століття архітектор і дизайнер Ле виділив два типи столів:

 
• Обідній, висота якого складає 72 або 75 см;
• Журнальний – всі столи, що нижчі від обіднього столу.

Отож, здогадливий читач уже сформував думку, щодо того, як визначити чи є предмет меблів для сидіння крісло Версалькріслом, чи стільцем.

Так, справді, якщо ми сідаємо за обідній стіл і нам зручно сидіти, то ми маємо справу зі стільцем. Адже стілець вищий і розрахований спеціально для сидіння за столом зазначеної раніше висоти.
Але справа не тільки у висоті. Важливою ознакою крісла є його комфортність. Крісло призначене для відпочинку, а тому воно має більш широке місце для сидіння і, як правило, глибше від стільця.

крісло
Отож, якщо наступного разу хтось буде виводити різницю між кріслом та стільцем від англійських слів крісло (armchair) і стільцем (chair) ви фахово розкажете про те, як і чим відрізняється крісло від стільця.

Як вибрати дитячі меблі правильно

Як вибрати дитячі меблі правильно

Дитячі меблі володитяча-адіють власним рейтингом характеристик, які важливі при виборі елементів  дитячої кімнати. Тому, коли батьки вирішують питання як правильно вибрати меблі для дитячої, вони повинні акцентувати увагу на 2 аспектах:

 • Безпечність з фізичної точки зору;
 • Естететико-психологічна сторона.

Перш, ніж купити дитячі меблі, варто розглядати наступні складові правильної покупки:

 • Вибирайте меблі з перевірених, екологічних матеріалів;
 • Меблі у дитячу кімнату повинні мати заокруглені кути без різких виступів;
 • Дитячі меблі вважаються допустимими для використання, якщо з’єднувальні елементи не складають небезпеки порізу чи уколу;
 • Вибирайте меблі в яких ручки, вставки та інші елементи надійно закріплені (це особливо актуально для малесеньких дітей віком до 5 років);
 • Надавайте перевагу натуральним матеріалам коли вирішили купити меблі у дитячу;
 • Для фарбованих дитячих меблів рекомендують використовувати фарби на водній основі.

А тепер про естетичний підхід у виборі дитячих меблів, що тісно взаємопов’язаний із впливом на психоемоційний стан дитини.

іконкадитяча-романтик

Трендом стає вибір дитячих меблів у спокійних світлих, пастельних тонах. Якщо згадати ту інформаційну атаку, яку дитина витримує кожного дня в школі та інтернеті, то стає зрозумілим, що для дитини важливо отримати сенсорний релакс.

Дитячі меблі, що сповідують філософію стриманих ліній, форм та кольорів – це важлива складова психічного здоров’я дитини. В таких кімнатах діти можуть краще зосередитись, відпочити і з комфортом займатись своїми справами чи гратись.

ліжечко дитяче

Звісно, що поєднати усі перелічені вимоги до дитячих меблів дуже важко. Але, як відомо, завжди є рішення, тільки потрібно його шукати. В даному випадку, все частіше батьки звертаються до послуг виробників меблів на замовлення.

Меблі на замовлення в Україні є в обласних центрах і містах таких як Львів, Київ чи Дніпропетровськ і в маленьких районних центрах. Тому замовити меблі потрібних розмірів, кольору і форми не така вже складність.

Home Craft рекомендує легендарні, перевірені часом  меблі «Версаль» або «Романтик». Виконані із буку та сосни у класичному стилі вони прослужать не один рік вашим дітям та зможуть виховати в них довершений естетичний смак.

Зберегти